Napisz wiadomość

Imię/nick
Email
Treść twojego pytania
Przepisz poniższy kod

Jeśli lubisz podróżować po Polsce, napisz do mnie, a ja podam ci adresy ciekawych miejsc, które na pewno Ci się spodobają. Piszcie do mnie a dowiecie się, że Polska jest bardzo atrakcyjnym rejonem, który zachwyci niejednego turystę.

Na moim blogu znajdziecie ciekawe szlaki turystyczne, wiele interesujących Galerii i Muzeów, a dla miłośników dobrej zabawy będą weekendowe koncerty w Pałacach i na Dziedzińcu zamku.

Wystarczy napisać do mnie krótką wiadomość i ja jak najszybciej postaram Wam się odpisać.

Polska to moje hobby, lubię podróżować po mało znanych, ale za to pięknych zakątkach naszego kraju. Pewnie nie każdy wie, gdzie leżą Dąbki, albo Biały Dunajec, a te okolice najbardziej mi się podobają.

Co do atrakcji dla dzieci, to na pewno Wam i w tym temacie pomogę. W Polsce jest wiele ogrodów zoologicznych, rezerwatów przyrody czy ścieżek edukacyjnych, takie atrakcje najmłodszym na pewno się spodobają.

Polska to także góry i szlaki turystyczne, Tatry, Gorce, Beskidy, Bieszczady i Karkonosze znam jak własną kieszeń, dlatego pytać mnie możecie także o szlaki turystyczne w polskich górach.

Czekam na Wasze pytania i pozdrawiam Wszystkich serdecznie 🙂